www.elektronika-serwis.pl
Waluty:
Str. główna ::  Dostawa i zwroty

Dostawa i zwroty


Przesyłka

wysyłamy przez EMS, Fedex, DHL, po wysłaniu, wyślemy Ci e-mailem numer śledzenia, możesz śledzić przesyłkę on-line, pokaże twój status paczki.

Informacje ogólne

- Wszystkie towary, które oferujemy tylko wysokiej jakości z pudełkiem, kartą, dodatkowymi sznurowadłami itp.

- Wszystkie produkty są fabrycznie nowe w oryginalnym opakowaniu, o ile nie zaznaczono inaczej.

- Wszystkie podane ceny zawierają koszty wysyłki. Wszystkie ceny na naszej stronie internetowej są jedynie drobnym zamówieniem, prosimy o kontakt przez e-mail.

- Otrzymasz potwierdzenie zamówienia po otrzymaniu płatności na e-mail. Możemy dostarczyć numer śledzenia tego samego dnia.

- Wszystkie ubrania i buty są prawdziwe.

- Wszystkie towary muszą być opłacone w całości, zanim cokolwiek stanie się statkiem.

Zwrot / wymiana -

- Oferujemy tylko kredyty sklepowe na odzież i obuwie, które są fabrycznie nowe iw dobrym stanie, w jakim je wysłaliśmy.

- Akceptowalne powody wymiany: wysłano niewłaściwe towary lub rozmiar, wady fabryczne towarów, błąd na stronie internetowej.

Wysyłka i dostawa -

- Wszystkie przedmioty są wysyłane z Chin. Wykorzystany przez nas czynnik wysyłki zależy od tego, gdzie się znajdujesz.

- Otrzymasz od nas numer śledzenia, dzięki któremu możesz przejść do strony kurierów wysyłkowych i śledzić paczki ...

- Normalnie wysyłka zajmie około 3-5 dni roboczych po potwierdzeniu zamówienia.

- Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia w dostawie z powodu pogody, niewystarczających informacji adresowych, dni wolnych lub komplikacji przewoźnika.

- Opóźnienie w czasie przetwarzania w czasie przetwarzania lub anulowanie zamówienia może nastąpić, gdy zakupiony przedmiot jest zamówiony lub jest niedostępny.

- Wszystkie paczki muszą być podpisane. Jeśli nikt nie jest w domu, aby otrzymać paczkę, będzie ona przechowywana, dopóki nie będziesz mógł podpisać paczki.

- W niektórych przypadkach (nie wszystkie), do paczki zostanie naliczona opłata celna. Kupujący jest odpowiedzialny za wszystkie opłaty celne (cło i podatek) zastosowane do przesyłki.

--Wysyłaliśmy do wielu krajów, jeśli nie ma określonego obszaru, skontaktuj się z nami, aby potwierdzić, czy wysyłka jest dostępna dla Twojego kraju.

Dziękuję Ci.

Powrót